Uszczelka do okna


Tasmuj.pl

Szamotulska 40, 60-366 Poznań

Tel: +48 61 839 31 43

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Uszczelka do okna - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-08

Nawet najszczelniejsze i najlepiej wykonane okna z latami tracą swoją szczelność i stają się przyczyną uciekania ciepła z domu. Straty ciepła mogą sięgać nawet 30 procent, dlatego warto przyjrzeć się oknom bliżej i jeśli okaże się, że rzeczywiście wiatr hula szparami, to trzeba się wziąć za ich uszczelnienie. Na szczęście firma tesa® ma do zaoferowania doskonałe jakościowo uszczelki gumowe i silikonowe, które zapobiegną stratom energii cieplnej.

W sklepie na stronie tasmuj.pl dostępna jest niejedna uszczelka do okna i do drzwi, która jest łatwa w zastosowaniu, gdyż wystarczy tylko postępować dokładnie zgodnie z instrukcją, aby wszystko się udało i nie trzeba było wzywać fachowców. Najlepiej zabrać się za sprawdzenie okien późnym latem, aby zdążyć przed jesiennymi szarugami i mrozem. Na stronach sklepu można znaleźć takie produkty, które świetnie poradzą sobie także ze szczelinami między ścianą i podłogą lub ścianą i dywanem. 

Wracając do okien, oferta obejmuje uszczelki gumowe i silikonowe o różnej szerokości, profilu i kolorze idealne do uszczelnienia okien plastikowych i drewnianych.

https://www.tasmuj.pl/16-uszczelki-do-okien


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Bellbox sp. z o.o.


Poznań, Rubież 46A/208

Przejdź

ALMA SERWIS Sp. z o.o.


Suchy Las, Sadowa 14

Przejdź

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.


Poznań, Pokrzywno 16A

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki