Transport ciężarowy


Harbor Center Sp. z o.o.

Hoża 86 , 00-682 Warszawa

Tel: 533 993 350

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport ciężarowy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-02-06

Przewóz ciężkich produktów może okazać się problematyczny, dlatego warto znać takie przedsiębiorstwa jak Harbor Center! Oferują oni transport ciężarowy na terenie całego kraju, a także Europy. Mało tego, nie ważne, jaki ładunek masz do przewiezienia, możesz rozpocząć negocjacje współpracy!

Dziś wspomniane przedsiębiorstwo może pochwalić się pozycją lidera na rynku spedycyjnym, transportowym i logistycznym. W osiągnięciu sukcesu pomogli nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również flota pełna nowoczesnych pojazdów. Wszystkie przechodzą gruntowne badania techniczne i są na bieżąco naprawiane, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo, ale również zadbać  o terminowość. Żadna nieprzewidziana awaria nie  opóźni transportu. Przekonaj się sam, jak pracują profesjonaliści, nawiązując z nimi współpracę!

https://www.harborcenter.eu/transport-ciezarowy.html


Użytkownik hedediti dodał komentarz Ocena 4
Harbor Center to profesjonaliści w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Dysponują odpowiednią flotą oraz doświadczoną kadrą, która gotowa jest sprostać nawet bardzo wymagającym klientom. :)
Opublikowano: 2019-06-07 15:22:19

Podobne firmy w pobliżu:

happymani.pl


Warszawa, Pilchowicka 27

Przejdź

Tent4Rent


Warszawa, Potocka 13

Przejdź

NaprawEkran.pl


Warszawa, Okęcka 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki