Zmywarka Meiko


Wencel Sp. z o.o.

Potockich 105a, 04-534 Warszawa

Tel: +48 22 613 32 12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zmywarka Meiko - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-10

W domowych warunkach nawet rodzinny obiad wiąże się z dużą liczbą naczyń do zmywania. Co powiedzieć zatem o lokalach gastronomicznych, w których w ciągu doby czyści się ogromne ilości talerzy, szklanek, garnków czy sztućców? W takich miejscach praktycznie nie da się funkcjonować bez nowoczesnych i niezawodnych zmywarek.

Sprzęt ten różni się pod wieloma względami, na przykład modele tunelowe na pierwszy rzut oka przypominają małe taśmy produkcyjne, ale gwarantują bardzo dużą wydajność. Nic dziwnego, że za wysokiej klasy sprzęt do dużych kuchni należy wyłożyć około 100–150 tysięcy złotych! A to i tak zwracająca się, opłacalna inwestycja.

Funkcjonując w branży, warto zwracać szczególną uwagę na produkty cieszące się powszechnie dobrą renomą. Zmywarka Meiko niezależnie od rozmiaru i przeznaczenia odznacza się wysoką jakością wykonania i pożądaną efektywnością. Sprzęt można i warto zamówić, korzystając z oferty premiumgastro.pl. Ten niezawodny partner w branży gastronomicznej dostarcza najlepsze rozwiązania i doradza między innymi w kwestii wyposażenia kuchni.

https://premiumgastro.pl/zmywarki-meiko/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

happymani.pl


Warszawa, Pilchowicka 27

Przejdź

Tent4Rent


Warszawa, Potocka 13

Przejdź

NaprawEkran.pl


Warszawa, Okęcka 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki