Zawory proporcjonalne


BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka

Szkolna 4B, 58-533 Mysłakowice

Tel: 505 784 414

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zawory proporcjonalne - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-16

Układ hydrauliczny jest zespołem elementów, który ze sobą współpracuje. Wśród przewodów wysokociśnieniowych, konstrukcyjnych części oraz złączek, znaleźć można także zawory proporcjonalne, różniące się od siebie zastosowaniem i budową. Elementy te odpowiadają za otwieranie oraz zamykanie przepływu cieczy, takiej jak woda lub olej. Jest to część układu działającego z wykorzystaniem energii sprężonej cieczy. Dużym uznaniem cieszą się zawory ciśnieniowe, których praca polega na wykorzystywaniu cieczy sprężonej. Nazywane są one także zaworami bezpieczeństwa.

Innym rodzajem godnym uwagi, są zawory sterujące przepływem, w których to układ hydrauliczny wykonuje pracę z różną mocą, uzależnioną od szybkości przepływu cieczy. Zawory te dają szansę bezstopniowej regulacji, co jest bardzo wygodne. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj zdecyduje się dana osoba, powinna mieć ona w zanadrzu kontakt do specjalistów zajmujących się ich naprawą. Mowa tu między innymi o firmie Bartech, zajmującej się regeneracją takich elementów, a wszystko to w korzystnej cenie.

https://bartech-serwis.pl/zawory-hydrauliczne/


Użytkownik ictustel dodał komentarz Ocena 3
Dobry serwis hydrauliki siłowej? Dla mnie takim jest Bartech! Sprawnie i solidnie zajęli się naprawą naszych pomp hydraulicznych.
Opublikowano: 2019-09-12 11:11:04

Podobne firmy w pobliżu:

JN Projekt


Pęgów, Słoneczna 8

Przejdź

Gwintex


Wrocław, Pomorska 18

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki