Sprężyny do bram garażowych poznań • http://www.brameks.pl/


Brameks

Średnia 6, 61-011 Poznań

Tel: 692035755

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprężyny do bram garażowych poznań • http://www.brameks.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-04-15

Chcesz wyposażyć garaż w wygodną bramę, która jednocześnie będzie łatwa w obsłudze, ale nie wiesz, jaką wybrać? Zawsze możesz zwrócić się z prośbą o poradę do firmy z linku brameks.pl, która działa na terenie WIelkopolski już od lat sprzedając i montując bramy i ogrodzenia. Współpracuje ono z klientami indywidualnymi i firmami wyposażając je w bramy:

  • garażowe, 
  • wjazdowe,
  • przemysłowe,

pochodzące od najlepszych producentów. Wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów i zabezpieczają znajdujące się wewnątrz garażu i na posesjach mienie.

Do niedużych garaży wolnostojących, zwłaszcza nieogrzewanych przedsiębiorstwo z linku doradza klientom bramy uchylne podnoszone przez specjalne sprężyny do bram garażowych. W Poznaniu wielu klientów zdecydowało się na zakup właśnie tych bram. Są one wyposażone w jednostronny zamek z wkładką na dwa klucze, który można zamontować w otworze lub poza nim. Są to bramy odporne na korozję, stabilne, ciche i wygodne w użytkowaniu, dlatego cieszą się sporą popularnością. Najlepiej jednak porozmawiać o wyborze z pracownikami firmy mającymi doświadczenie.

https://www.brameks.pl/bramy-garazowe/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

ALMA SERWIS Sp. z o.o.


Suchy Las, Sadowa 14

Przejdź

PPUH ANFRA BIS


Międzychód, Piaskowa 9

Przejdź

Pretty Little Weddings


Poznań, Augustyna Szamarzewskiego 44b

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki