Produkcja zniczy Kowalczyk | Parafina do zniczy


Znicze Kowalczyk

Dojazd 14a, 33-100 Tarnów

Tel: 601500886

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Produkcja zniczy Kowalczyk | Parafina do zniczy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-09-19

Oferta na stronie internetowej zniczekowalczyk.com nie obejmuje tylko różnego rodzaju lampionów. Można tam znaleźć wiele innych towarów pokrewnych jak choćby parafina do zniczy.

Jest to produkt, który jest głównie kojarzony z przemysłem kosmetycznym, jednak przy produkcji zniczy także odgrywa istotną rolę. Jest on dedykowany głównie klientom działającym w branży przemysłowej, w szczególności firmom, które na co dzień zajmują się działalnością opartą na napełnianiu wkładów do zniczy.

Pracownicy hurtowni dbają, by nabywcy byli zadowoleni z dokonanych zakupów. Dzięki przedstawionej ofercie mogą oni nabyć wysokiej jakości parafinę w formie wygodnego granulatu, który łatwo przetransportować, dozować i przechowywać. 

Hurtownia zajmująca się dystrybucją powyższego produktu umożliwia jego nabycie w atrakcyjnej cenie oraz jednorazowo w dużych ilościach, gwarantując jednocześnie, że parafina z pewnością spełni oczekiwania kupującego. Jest dostępna w kilku wariantach do wyboru, by klient mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję, uwzględniając wszelkie dostępne parametry użytkowe i techniczne.

https://www.zniczekowalczyk.com/pl/oferta/granulaty/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

TRI-COLOR sp. z o.o.


Narama, Jodłowa 50

Przejdź

Stachurski Przeprowadzki


Kraków, Łużycka 57

Przejdź

Lajkonik Przeprowadzki


Kraków, Paulińska 16

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki