Opaski silikonowe


Top Design

Henryka Sienkiewicza 55A, 15-002 Białystok

Tel: 731052530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opaski silikonowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-11-12

Poszukując dostawcy mogącego wesprzeć klienta biznesowego w jego działaniach związanych z marketingiem, warto zapoznać się z ofertą, którą przygotowała firma TOP DESIGN. Można w niej znaleźć długą i zróżnicowaną tematycznie listę produktów, które nadają się na efektywne nośniki reklamy słownej lub graficznej, takie jak notesy, breloki lub torby z nadrukiem. 

Dostawca wspiera również organizatorów różnego typu imprez zamkniętych. Zaprasza do składania zamówień hurtowych osoby, których interesują personalizowane opaski silikonowe, których noszenie może stanowić potwierdzenie opłacenia biletu wstępu lub otrzymania zaproszenia na spotkanie. 

Realizator zadbał, by przygotowana propozycja była atrakcyjna nie tylko pod kątem ilościowym czy wizualnym, ale też cenowym. Dostępne w sprzedaży gadżety nie są kosztowne, szczególnie gdy kupujący przeliczy sobie potencjalne korzyści, jakie może dzięki takim nabytkom odnieść. Nie zawsze są to pozytywy finansowe, ale także wizerunkowe, co także jest istotne.

https://gadzetyupominki.com/opaski-silikonowe-bransoletki-silikonowe-i-gumowe-c-10.html


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Insperio


Choroszcz, Kolonia Porosły 4

Przejdź

Aura s.c


Białystok, Wołodyjowskiego 4

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki