Programy komputerowe dla firm transportowych


PasCom Sp. z o.o.

Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Tel: 58 622 69 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Programy komputerowe dla firm transportowych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-06-14

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma PasCom Sp. z o.o. prowadzi produkcję oraz dystrybucję specjalistycznych rozwiązań dla szeroko rozumianej branży logistycznej. Jej domeną są wielozadaniowe programy komputerowe dla firm transportowych. Ich specyfikę i możliwości dostawca przedstawia w indywidualnej ofercie sprzedażowej.

Kadra firmy zachęca do kontaktu przedstawicieli biznesowych, zainteresowanych inwestycją w nowoczesne i przydatne podczas pracy technologie użytkowe. Na swojej stronie internetowej przedstawia rozwiązania, które można archiwizować i posiłkować się nimi podczas rozliczeń oraz w trakcie kontroli zewnętrznych.

Dzięki personalizacji z oferty mogą skorzystać zarówno przedstawiciele dużych korporacji, jak i mikro przedsiębiorcy. Istnieje możliwość rozszerzenia świadczeń o doradztwo, usługi szkoleniowe, pomagające szybciej wdrożyć nowe technologie i poznać ich działanie. Klient może też poprosić o wsparcie serwisowe w przypadku wystąpienia problemów z działaniem systemu.

https://www.pascom.com.pl/oferta/pascom-transport-ii/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

DetoksVIP


Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Przejdź

Compte For-Tech


Chojnice, Liściasta 13

Przejdź

Albex


Gdańsk, Grodzka 20

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki