Odorstop • https://sklep.bioexpert.pl


bioArcus Sp. z o.o

Białostocka 22, 03-741 Warszawa

Tel: 22 654 05 75

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odorstop • https://sklep.bioexpert.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-28

Sklep online należący do firmy bioArcus Sp. z o. o. to działający na terenie całego kraju dystrybutor wysokojakościowych, biodegradowalnych produktów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym. Oferta obejmuje zarówno preparaty pomagające utrzymać czystość w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i te sprawdzające się w ogrodzie.

Dostawca proponuje szeroki wybór środków pozwalających zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Wyroby typu ODOR STOP można stosować w koszach i kontenerach na śmieci, zamykanych kompostownikach, piwnicach. Są dostępne w postaci aerozolu lub bio saszetek. Poleca się je również właścicielom zwierząt.

Sklep realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Jego kadra zaprasza do nawiązania stałej współpracy nie tylko osoby prywatne, ale również podmioty prowadzące własną działalność gospodarczą, zwłaszcza przedstawicieli branży spożywczej. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, firma na bieżąco rozwija ofertę o nowe produkty. Pracownicy zachęcają do śledzenia pojawiających się nowości.

https://sklep.bioexpert.pl/odor-stop-do-koszy-na-smieci-500-ml-nowa-receptu,3,3107,3229


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

happymani.pl


Warszawa, Pilchowicka 27

Przejdź

TanieMilitaria.pl


Warszawa, Lasek Brzozowy 13

Przejdź

Sapart


Radzymin, Lubomirskiego 5

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki